Змагання [4]
Про змагання, які мють бути і відбулись.

Мини-чат
200

Главная » 2009 » Січень » 30 » Золота та бронзова медаль на Кубку України в Запоріжжі
Золота та бронзова медаль на Кубку України в Запоріжжі
19:38
27-28 січня 2009 року в м.Запоріжжя відбувся зимовий Кубок України з легкої атлетики та Кубок України з легкоатлетичних багатоборств. Хоча й обласна команда виїхала на змагання малим складом, але без медалей не обійшлось, Тидень Дмитро виборов золоту медаль в потрійному стрибку з результатом 16,49м., серед жінок Паланій Наталія з м.Хмельницький посіла 3-е місце у стрибках в довжину з результатом 6,22м. (МС), поступившись лише 1 см. Сорокіній Наталії з віницької області, а переможницею стала господарка змагань Рибалко Вікторія, яка в першій фінальній спробі показала свій переможний результат 6,51м. Що ж до бігових видів, на дистанції 1500 м. нас представляла Грищук Діана, яка подолала дистнанцію з результатом 4.51,26 хв. (ІІр.) посівше 13 місце. На дистанції 800м. у чоловіків у нас такі результати: 20-е місце Яцун Вадим – 1.59,0 хв. (час по ходу бігу 400м.-56,0 / 500м.-1.11,5 / 600м.-1.25,5), Каяфа Олег – 1.54,37 хв. в результаті 5-е місце, у бігу на 60м. Бойко Олександр показав час 7,26 сек.
В командному заліку команда Хмельницької області в складі 6 чоловік посіла 22 місце серед 27 команд
Категория: Новини | Просмотров: 1565 | Добавил: Andriy85 | Рейтинг: 0.0/0 |