1. Велика Британія - 10 очок (Стефані Твелл, Шарлот Пурдьє, Лаурен Ховарт, Емілі Піджеон)
2. Україна - 58 очок (Вікторія Погорельська, Мирослава Поліщук, Ольга Скрипак, Людмила Коваленко)

3. Росія - 62 очка (Єкатєріна Горбунова, Марія Гордєєва, Єлєна Коробкіна, Єльнара Латипова)

Юніори:

На чоловічій юніорській шестикілометровій дистанції чемпіоном Європи серед юніорів став француз Флоріан Карвало. Результат переможця 18 хв. 42 сек. Набравши 50 очок французи виграли і командну юніорську першість. Українська чоловіча юніорська збірна, набравши 236 очок, у підсумку опинилася на 13-тій позиції. В особистій першості наші хлопці показали наступні результати:

32. Олександр Тершовчин 19:37
60. Олександр Жулінський 20:03
67. Василь Коваль 20:12
77. Віктор Курочка 20:29
87. Олександр Доманчук 21:12

Результати молодіжних збірних:

Жіночу молодіжну першість у командному заліку також виграли представниці Великої Британії. У цій віковій категорії збірна України на чемпіонаті Європи з кросу була представлена тільки одією учасницею. Анна Мігель у підсумку фінішувала 35-ою з результатом 22 хв. 45 сек. Переможниця Сьюзан Куйкен із Нідерландів шестикілометрову дистанцію подолала за 21:02

Серед чоловіків віком до 23 років першим дистанцію у 8 км здолав італієць Андреа Лаллі. Результат тріумфатора 24 хв. 56 сек. У командному заліку перемогу знову здобули британці. В їхньому активі 19 очок. Молодіжна чоловіча збірна України, набравши 232 очки, опинилася на 12 позиції. В с особистому заліку наші кросмени віком до 23 років показали наступні результати:

34. Сергій Рибак 26:09
55. Руслан Глібов 26:45
69. Максим Кривонос 27:20
74. Руслан Печніков 28:10